Comentarii
Dacă serverul curent nu funcționează, încearcă unul dintre serverele de mai jos.
Fading Grandeur Sezonul 1 Episodul 1
9.4
-
Vezi online Fading Grandeur Sezonul 1 Episodul 1
- Don Leandro, un marchiz confruntat cu o situație financiară gravă, decide să se despartă de conacul de familie în ruină pe care îl deține în Madrid. Sofía Carrington, o femeie de afaceri multimilionară, își arată interesul de a achiziționa proprietatea. Ceea ce inițial pare a fi o tranzacție imobiliară devine rapid complicat, deoarece relația dintre cei doi depășește simpla negociere financiară.
Țară:
Spain
Data difuzării: 2026-10-23
Distribuție:
Antonio de la Torre, Alexandra Jiménez, Enric Benavent, Mercedes Sampietro, Celia de Molina, Teresa Rabal
Etichete:
Urmărește Fading Grandeur Sezonul 1 Episodul 1 online subtitrat gratuit,
Fading Grandeur Sezonul 1 Episodul 1 online gratuit,
Unde poți urmări Fading Grandeur Sezonul 1 Episodul 1,
Fading Grandeur Sezonul 1 Episodul 1 gratis online subtitrat in romana,
Fading Grandeur Sezonul 1 Episodul 1 gratis online,
Comentarii
Autentifică-te ca să lași un comentariu.
Nu există comentarii încă. Fii primul care comentează!
