Dacă serverul curent nu funcționează, încearcă unul dintre serverele de mai jos.
NCIS Sezonul 15 Episodul 2

NCIS Sezonul 15 Episodul 2

7.8 43 min
Vezi online NCIS Sezonul 15 Episodul 2 - NCIS investighează atunci când trupul unui locotenent din marina, care a dispărut cu mai bine de un an în urmă, este găsit de o echipă de muncitori de la cimitir în timp ce relocau sicrie pe proprietate. Între timp, Gibbs și McGee trebuie să treacă o evaluare psihologică înainte de a putea relua oficial munca.
Data difuzării: 2017-10-03
Etichete:

Urmărește NCIS Sezonul 15 Episodul 2 online subtitrat gratuit,

NCIS Sezonul 15 Episodul 2 online gratuit,

Unde poți urmări NCIS Sezonul 15 Episodul 2,

NCIS Sezonul 15 Episodul 2 gratis online subtitrat in romana,

NCIS Sezonul 15 Episodul 2 gratis online,

NCIS: Anchetă militară Sezonul 15 Episodul 2 online subtitrat

Comentarii

Autentifică-te ca să lași un comentariu.
avatar margaritar63 August 9, 2026, 9:28 pm
din ce in ce mai slab ......
avatar alex2000 October 18, 2026, 7:48 pm
de ce nu are traducere? macar lsati-ne sa o descarcam noi daca voi nu o bagati
avatar cinefil October 20, 2026, 3:24 am
<p>Cand se subtitreaza si sezonul 24 de la ncis</p>